Deprese

Dobrý den,

ráda bych se opět objednala. Co se týká jehliček, zatím bohužel vždy po 14 dnech zase začnu pomalu upadat do takového depresivně unaveného stavu, snažila jsem se to vydržet, jak jste říkal, že by jehličky měly časem fungovat na delší dobu, ale už to zase je moc. Jinak prvních 14 dní se vždy cítím naprosto perfektně, mám celkem dost energie a nemám pesimistické myšlení. Pak se to pomalu začne vracet. Napadlo mne, zda třeba nezkusit i jinou kombinaci bodů, zkusit se víc zaměřit na tu energii, všimla jsem si totiž, že "depka" přijde až po úpadku energie. Nejlepší definice co mne napadla je, že přestanu zvládat běžné denní činnosti a z toho mám "depku". Na druhou stranu ten bod na náladu asi také dělá hodně, protože mi v práci vždycky všichni říkají, že se usmívám jak sluníčko :-)

Seropram v kapkách už jsem pomalu vysadila, když pominly úzkostné stavy. Nezaznamenala jsem žádný jiný účinek nasazení léku než výrazný útlum úzkosti a po odeznění úzkostí a pomalém vysazení (cca 10 dní) žádná známka vlivu léku. Po dobu užívání léku, jsem brala jen tři kapky a vůbec se mi nechtělo lék brát, myslím, že jste u mě vzbudil těžkou averzi k lékům :-) Nutno podotknout, že to považuji za výrazné plus, a aby nedošlo k nějakému nedorozumění, tak musím říci, že jsem s Vaší léčbou spokojená, cítím se dlouhodobě poměrně dobře, což se o předchozích 12 letech mého života zdaleka říci nedalo :-)

děkuji

Úzkost, bolesti žaludku

Dobrý den,


chci Vám moc poděkovat, hned v úterý se mi velmi ulevilo, přestala jsem mít pesimistické myšlenky a hlavně zmizela fobie z jídla, takže jsem se konečně trochu v klidu najedla, úžasné.


Nicméně již včera večer jsem měla opět problém s příjmem potravy. Možná je to tím, že jste mě informoval o ztrátě efektu zhruba za týden a já se na to jen začala soustředit, uvidím jak mi bude po zbytek týdne.


Každopádně bych k vám příští týden určitě ještě chtěla na akupunkturu přijít, mile mě překvapila účinnost. Byla bych moc ráda, kdyby se díky ní odstranil problém s bolestí žaludku úplně.


Děkuji

Štítná žláza

Dobrý večer,

musím konstatovat, že se mi hodně ulevilo, už když jsem ťapala od Vás, žádné třesení rukou, žádné bušení srdce, celková úleva, opadla únava, celkově se cítím o mnoho líp. Jehlička ještě drží, vyndám , až půjdu spát. Pokud by se ten nepříjemný stav opakoval, mám se ozvat, nebo rovnou řešit přechod do Prahy na endokrin.? Nechci, aby ze mě zakrátko byl jen uzlíček nervů a problémů, mám spoustu let před sebou a na tu padesátku za krkem se vážně necítím.

Koupím Geriavit,himalájskou sůl, ale to mumio mi uniklo - můžete mi písnout, co jste měl odpoledne na mysli?

díky za všecko